================
================
Monitoring PRTG
SOPHOS UTM
Cyberoam UTM
CRM.Vtiger
Diestra VPN_K
Výběrová řízení
Office 365
Laserová pojítka
Biometrický podpis
HelpDesk (4registered)

 

=================

 

 Diestra®

 

monitoruje systémem PRTGTM


and now we are


paessler_certified_sales_professional_120

 

 

 Diestra®

 

používá u svých zákazníků servery


Thomas-Krenn.AG®

 

Thomas-Krenn.AG - vynikající servery za skvělé ceny

 

 

 Diestra®

 

Instalujeme bezpečnostní prvky Cyberoam®

 

RTEmagicC_cyberoam-ccnse_gif

Certificate ID: 

 


 Diestra®

 

sophos_silver_partner

 

 

 we provide our
services to
your satisfaction


ZAJIMAVOSTI
Diestra Mail server je kompletní řešení e-mailové komunikace pro firmy menší a střední velikosti. V rámci firmy můžete jednoduše zajistit sdílení informací o naplánovaných akcích, termínech a dalších aktivitách, současně získáte kvalitní firemní intranet, bezpečný vzdálený přístup k emailům a dalším informacím uloženým na firemním serveru. Další informace zde.

 

  
 

Systém pro řízení obchodních vztahů - CRM Vtiger

 - systém pro efektivní řízení vztahů se zákazníky i dodavateli.
 

Poskytuje relevantně a on-line prodejní i marketingové informace důležité k zajištění podpory obchodně-servisních procesů a teamů, které tyto služby poskytují.


     
     Pomocí tohoto nástroje dosáhnete zvýšení prodeje, ušetříte čas strávený komplikovaným vyhledáváním potřebných informací a tím zvýšíte produktivitu práce Vaší a zejména Vašich zaměstnanců v obchodních i servisních případně call-center odděleních. Důsledným používáním tohoto software (CRM) zajistíte růst Vašeho podnikání - zlepšíte sdílení na jedné straně klíčových a na druhé straně i těch zdánlivě nedůležitých informací o Vašich obchodních partnerech a značně zautomatizujete procesy prodeje, marketingu, servisu a technické podpory.
   
     V CRM systému spravujete veškeré důležité údaje velmi efektivním způsobem. Zejména jde o správu informací o stávajících i potencionálních obchodních kontaktech, o firmách a organizacích nebo o jednotlivých stěžejních osobách v těchto organizacích. Přehledně si evidujete také veškeré informace o způsobu a průběhu komunikace s vašimi klienty a o jejich reakcích na poskytnuté nabídky nebo informace. Kdy byla například učiněna klientovi nabídka, jaká byla na ni reakce, kdy byl vůbec prvně kontaktován, kým a s jakým výsledkem se dozvíte velmi jednoduše a přehledně. Několikerým kliknutím myši.
     
     Velmi důležitá bývá také evidence servisních smluv až do nejpodrobnějších detailů včetně jejich propojení s datovými úložišti příslušné dokumentace. Smlouvy a jejich dodatky s evidencí následně prováděných servisů a služeb jsou vždy velmi pohodlně dostupné z jednoho místa.
     
     Systém je do značné míry škálovatelný a propojitelný s jinými systémy na evidenci a zpracování různých business dat..
Systém Vtiger CRM jsme pro naše české zákazníky lokalizovali do českého jazyka.
Ke zpřístupnění dat Vašemu zahraničnímu managementu, anebo pro přístup pro vaše zahraniční zaměstnance využijete anglické, německé a španělské jazykové mutace.
 
  


  

.

Vážení zákazníci,

momentálně je demonstrační verze vyhrazena klientovi pro testování v uzavřeném režimu.

Z tohoto důvodu níže uvedené přihlašovací údaje nelze použít.

Děkujeme za pochopení.

.

 


 

 

Přihlašovací údaje pro jednotlivé jazykové úpravy

 

 

Uživatelské jméno: czdemo | heslo: czpassword
Username: endemo | password: enpassword
Benutzername: dedemo | Kennwort: depassword
Nombre de usario: esdemo | contraseña: espassword

 


 

 

 


 

 

i, dohled a dodavky siti, CRM systemy, CRM implementace, CMS, redakcni systemy, CRM, webove stranky, E-shopy, tvorba obchodu, sprava obchodu, eshopy na miru, e-shopy na zakazku, podnikove informacni systemy,informacni systemy, ucetni systemy, ERP systemy, ERP byznys, ERP Pohoda, byznys VR, byznys WIN, software, instalace programu, softwarove poradenstvi, hardware, instalace pocitacu, instalace a konfigurace pocitacove site, poradenstvi s vyberem, hardwarove poradenstvi, poradime s vyberem hardware, VPN servery, VPN pristup datum, bezpecny pristup k datum, bezpecne site, VoIP server, VoIP reseni, VoIP telefonovani, levne telefonovani, voice over IP, cisco VoIP, poradenstvi s vypocetni technikou, problemy s pocitacem, mam nefunkcni sit, oprava vadneho pocitace, opravy tiskaren, datove schranky, komercni certifikaty, kvalifikovane certifikaty, postsignum, antiviry, antispamy, tiskova reseni, kamerove systemy, IP kamery, spolehlive pocitace, tiche pocitace, pocitace pro specificka pouziti, vypocetni technika, chci koupit pocitac, hledam spravce site, spravce site v usti nad labem, hledame outsourcing vypocetni techniky, pocitace, servery, notebooky, tiskarny

 

_______________________________________________________________________________

 PODPORUJEME SPORT V ÚSTÍ NAD LABEM

SPORTCENTRUM SLUNETA

 _______________________________________________________________________________