================
================
Monitoring PRTG
Školení a vzdělávání
SOPHOS UTM
Cyberoam UTM
Diestra VPN_K
Výběrová řízení
Office 365
Laserová pojítka
Biometrický podpis
GDPR služby
HelpDesk (4registered)

 

fcb_icona_mini_facebook

 

instagram-logo

 

=================

 

 Diestra®

 

monitoruje systémem PRTGTM


and now we are


paessler_certified_sales_professional_120

 

 

 Diestra®

 

Instalujeme bezpečnostní prvky Cyberoam®

 

RTEmagicC_cyberoam-ccnse_gif

Certificate ID: 

 


 Diestra®

 

sophos_silver_partner

 

 

 


 

 

 

Výběrová řízení nejen dle zákona o veřejných zakázkách

 

 

 Zádávání veřejných výběrových řízení a podávání nabídek

 

Zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách - je rozhodně jednou z nejkontroverznějších a neproblematičtějších legislativních norem celkové zmateného zákonodárství této země. To není jen náš názor. Podle velkého počtu lidí z obou stran "prodejního pultu" je to doslova "packalice", podle které se prakticky nic nedá vysoutěžit tak, aby výsledkem byla dodávka čehokoliv za podmínek, které jsou pro stát výhodné. Což mělo být, zřejmě, dle zákonodárců původním smyslem tohoto projektu. S tímto zákonem a jeho "pravidly" se potýkáme již celou řadu let. Nadlimitní, podlimitní, s uveřejněním, bez uveřejnění, s tím a bez onoho ... prostě je to pokaždé výzva s velkým V. Zadávání resp. vypisování výběrových řízení je - oproti původnímu předpokladu jednoduché a srozumitelné legislativní normy - velmi komplikované a podat na v této souvislosti mnohdy chaotická zadání výběrových řízení správně nabídku, je zpravidal nadlidský výkon. Naše zkušenosti bychom Vám, našim zákazníkům, rádi nabídli ve formě konzultací při realizaci výběrových řízení, ať již jste momentálně v pozici zadavatele nebo uchazeče. Rádi bychom Vám pomohli s lepší orientací v této problematice. Nechte nás pomoci Vám a pověřte nás vypsáním výběrového řízení nebo podáním nabídky se všemi příslušnými náležitostmi, přílohami, čestnými a jinými prohlášeními a  všmožnými i nemožnými certifikacemi, které možná ani netušíte, že můžete mít. Veškeré administrativní záležitosti spojené s vypsáním výběrového řízení a nebo podáním nabídky máme léty otestovány. Na Vás prakticky zůstane jen zpracování cenové kalkulace a technického zadání. Ostatní dokumenty budou připraveny našimi odborníky, případně si některé konkrétní podklady na Vás vyžádají. Kompletaci a odevzdání nabídky či zaregistrování a vypsání zakázky již necháte na nás a sami se můžete věnovat tomu, aby Vaše nabídka byla maximálním možným způsobem správná. Technicky i obchodně. Technicky i finančně - dostupností navrženého řešení, termíny realizace dodávky, správnou cenou, správnou zárukou apod.

A jak Vám můžeme být nápomocni?

 

Jednoduše nás kontaktujte nebo zanechte na sebe spojení a dohodneme způsob jak využijete naše znalosti a dovednosti s veřejnými zakázkami. 

 


 

 

Poradenství a asistence při výběru IT a vhodného dodavatele 

 

je služba využívaná zejména ve společnostech, které se nechtějí zabývat komplikovaností ICT či neumějí se orientovat v problematice fungování informačních technologiích. Jedná se o poradenství při organizování výběrových řízení - rozvoji informačních technologií klienta. Zpravidla je klientem využívána i pro řešení okamžitých problémů s fungováním či nákupem technologií. Zvláště pak pro nezávislé posouzení při sporech mezi jednotlivými dodavateli různých částí počítačových systémů a výrobcem software. Rozsah této služby se řídí individuálními potřebami klienta.

 

A jak Vám můžeme být nápomocni?

 

Jednoduše nás kontaktujte nebo zanechte na sebe spojení a dohodneme způsob jak využijete naše znalosti a dovednosti s veřejnými zakázkami.

 


 

_______________________________________________________________________________

-------------------------------------------------------------------------------------------

Český výrobce trezorů

Energeticky úsporné stavby

Okresní hospodářská komora

Podporujeme sport v Ústí nad Labem

Sportovně střelecký klub Ústí nad Labem